Poranik: Spawalnictwo

Gdzie kupić?

zobacz

Start Aktualności Szlifierka kątowa Stayer FH911 - wycofana ze sprzedaży
Szlifierka kątowa Stayer FH911 - wycofana ze sprzedaży
piątek, 12 maja 2017 11:51

d25dff8a77bd32900baf8673ddef24bc

 

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o. o. jako wyłączny importer marki Stayer w Polsce została poinformowana przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów o wykrytych na rynku maltańskim nieprawidłowościach występujących w szlifierce kątowej Stayer o symbolu FH911. Maltański ośrodek kontrolny stwierdził naruszenie punktu 20.101.5 normy EN 60745-2-3:2011/A11:2015-01. Wyrób stwarza zagrożenie, ponieważ w trakcie użytkowania osłona szlifierki może wirować w ruchu obrotowym pod kątem większym niż 90°, w związku z czym nie zapewnia dostatecznej ochrony użytkownikowi.

Bezpieczeństwo użytkowników i jakość produktów stanowią dla nas najwyższy priorytet. W związku z zaistniałą sytuacją Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o. o. podjęła niezwłoczne działania mające na celu wycofanie z rynku produktów, co do których trwa procedura kontrolna do czasu jej zakończenia.

Z zapewnień producenta Stayer Iberica S.A. wynika, że stwierdzona nieprawidłowość nie spowodowała dotychczas uszczerbku na zdrowiu i mieniu osób, a niezbędne działania naprawcze zostały już skonsultowane z organem kontrolnym na terenie Hiszpanii.

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o. o. pragnie przeprosić za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją i apeluje do Klientów, którzy kupili szlifierkę kątową Stayer o symbolu FH911, by zwrócili ją do punktu sprzedaży, gdzie otrzymają zwrot ceny nabycia lub nową szlifierkę kątową Stayer, model FH 901B (zgodnie z preferencjami Klienta)

Zachęcamy do uzupełnienia poniższego formularza, co umożliwi nam sprawne przeprowadzenie procesu zwrotu. Formularz należy wydrukować (PDF), uzupełnić i przesłać skan / zdjęcie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dołączyć do zwracanego urządzenia. 

Formularz zwrotu produktu (kliknij i pobierz).

 
Copyright 2010 Stayer, PGN | Realizacja: zabart.com

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information