Poranik: Spawalnictwo

Gdzie kupić?

zobacz

Start Aktualności STAYER na targach PGN Tool Show 2015
STAYER na targach PGN Tool Show 2015
czwartek, 18 grudnia 2014 13:17

Stayer jest uczestnikiem targów PGN Tool Show odbywających się w dniach 6-7 lutego 2015 w Ostródzie. W tych dniach odwiedzający będą mogli zobaczyć pełną ofertę STAYERa oraz zapoznać się z nowościami produktowymi. Przygotowujemy specjalne warunki handlowe dla Partnerów hurtowych oraz akcje promocyjne dla klientów detalicznych. Narzędzia marki Stayer to najwyższa jakość, która zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i niezawodność. Oferujemy Państwu 4 linie produktowe: linia profesjonalna, linia hobby, tarcze diamentowe oraz spawalnictwo. Elektronarzędzia linii profesjonalnej to oferta skierowana do profesjonalistów sektora budowlanego, metalowego i drzewnego. Linia hobby to elektronarzędzią dla majsterkowiczów. Produkty Stayer mają mocne, europejskie korzenie, ich jakość jest potwierdzona przez najsurowsze certyfikaty jak i użytkowników z pięciu kontynentów.

PGN Tool Show to pierwsze targi narzędzi organizowane przez Północną Grupę Narzędziową w jednym z najnowocześniejszych centrów targowych w tej części Europy - Arenie Ostróda. Podczas Targów, organizowanych pod hasłem "Tu spotyka się cała branża narzędziowa", będzie można zobaczyć produkty 8 głównych działów: elektronarzędzi, narzędzi ręcznych i warsztatowych, materiałów ściernych , narzędzi budowlanych, urządzeń spawalniczych, farb, BHP i motoryzacji oraz ogrodu. Targi mają formułę półotwartą: 06.02. to Dzień Zamknięty dla Partnerów hurtowych PGN, 07.02 jest Dniem Otwartym dla wszystkich zwiedzających. Zapraszamy.

 

 
Copyright 2010 Stayer, PGN | Realizacja: zabart.com

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information