Poranik: Spawalnictwo

Gdzie kupić?

zobacz

Start Aktualności PGN Generalnym Dystrybutorem
PGN Generalnym Dystrybutorem
poniedziałek, 14 czerwca 2010 00:00

Podmiotem odpowiedzialnym za politykę handlową, serwisową i marketingową marki STAYER w Polsce jest Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o. 25-letnia historia naszej firmy i zebrane doświadczenia dają nam podstawy do świadczenia własną renomą za sposób wprowadzenia nowej marki na rynek. Mamy zasady – w cenach hurtowych sprzedajemy tylko do dalszej odsprzedaży dla sklepów i hurtowni. Nie psujemy cen w Internecie. Klientów spoza terenu centrali PGN odsyłamy do naszych Partnerów w terenie. Naszym sukcesem będzie sukces nowych elektronarzędzi w sklepach naszych Partnerów.

W marce STAYER jest tradycja i świeżość, „moc i temperament”, a te elementy gwarantują sukces rynkowy. Produkty Stayer mają mocne, europejskie korzenie, ich jakość jest potwierdzona i przez najsurowsze certyfikaty, i przez użytkowników z pięciu kontynentów. Misją firmy PGN zapisaną w umowie spółki jest tworzenie w Polsce struktur tzw. „fach-handlu”. Na bazie marki STAYER chcemy ten proces zdynamizować – w tym celu zapraszamy naszych Partnerów do współtworzenia sieci dystrybucyjnej i serwisowej.

 
Copyright 2010 Stayer, PGN | Realizacja: zabart.com

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information