Poranik: Spawalnictwo

Gdzie kupić?

zobacz

Start Aktualności
Szlifierka kątowa Stayer FH911 - wycofana ze sprzedaży
piątek, 12 maja 2017 11:51

d25dff8a77bd32900baf8673ddef24bc

 

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o. o. jako wyłączny importer marki Stayer w Polsce została poinformowana przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów o wykrytych na rynku maltańskim nieprawidłowościach występujących w szlifierce kątowej Stayer o symbolu FH911. Maltański ośrodek kontrolny stwierdził naruszenie punktu 20.101.5 normy EN 60745-2-3:2011/A11:2015-01. Wyrób stwarza zagrożenie, ponieważ w trakcie użytkowania osłona szlifierki może wirować w ruchu obrotowym pod kątem większym niż 90°, w związku z czym nie zapewnia dostatecznej ochrony użytkownikowi.

Bezpieczeństwo użytkowników i jakość produktów stanowią dla nas najwyższy priorytet. W związku z zaistniałą sytuacją Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o. o. podjęła niezwłoczne działania mające na celu wycofanie z rynku produktów, co do których trwa procedura kontrolna do czasu jej zakończenia.

Z zapewnień producenta Stayer Iberica S.A. wynika, że stwierdzona nieprawidłowość nie spowodowała dotychczas uszczerbku na zdrowiu i mieniu osób, a niezbędne działania naprawcze zostały już skonsultowane z organem kontrolnym na terenie Hiszpanii.

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o. o. pragnie przeprosić za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją i apeluje do Klientów, którzy kupili szlifierkę kątową Stayer o symbolu FH911, by zwrócili ją do punktu sprzedaży, gdzie otrzymają zwrot ceny nabycia lub nową szlifierkę kątową Stayer, model FH 901B (zgodnie z preferencjami Klienta)

Zachęcamy do uzupełnienia poniższego formularza, co umożliwi nam sprawne przeprowadzenie procesu zwrotu. Formularz należy wydrukować (PDF), uzupełnić i przesłać skan / zdjęcie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dołączyć do zwracanego urządzenia. 

Formularz zwrotu produktu (kliknij i pobierz).

 
Dystrybutorzy marki STAYER w Madrycie
środa, 03 czerwca 2015 12:13

W dniach 19-21 kwietnia 2015 odbyło się spotkanie dystrybutorów marki STAYER w Madrycie.

Północna Grupa Narzędziowa, generalny dystrybutor marki STAYER w Polsce, zaprosiła dystrybutorów narzędzi tego producenta do Madrytu. Podczas wizyty goście zwiedzali fabryki, linie montażowe, biura i laboratoria. W laboratoriach badawczych polscy dystrybutorzy mogli szczegółowo zapoznać się z metodami testowania narzędzi. Główny technolog marki STAYER pokazywał laboratoria oraz proces powstawania inwertorów spawalniczych oraz innowacyjnych urządzeń chroniących przed zmianą napięcia prądu.

Stayer Iberica oprócz produkowania elektronarzędzi i urządzeń spawalniczych, które charakteryzują się wyjątkowo korzystnym stosunkiem jakości do ceny, od lat wytwarza zaawansowane technologicznie tarcze diamentowe. Polscy dystrybutorzy mieli możliwość prześledzenia całego procesu produkcyjnego.

W biurach STAYER odbyło się szkolenie z nowości produktowych elektronarzędzi Professional Line i Hobby Line.

Goście PGN i STAYERa oprócz spraw zawodowych, mieli okazję przeżywać sportowe emocje na stadionie Santiago Bernabeu, oglądając mecz piłkarski Real Madryt – Malaga. Podczas całego pobytu w Madrycie uczestnicy wyjazdu mogli lepiej poznać hiszpańską kulturę i wspaniałą kuchnię. Oryginalny pokaz tańca flamenco, walki byków, zamek królewski oraz niezwykła gościnność gospodarzy na pewno zostanie zapamiętana na długo.

Spotkanie  polskich dystrybutorów STAYER w Madrycie przełożyło się na większą znajomość marki i jej największych atutów, a także pozwoliło zawiązać bliższe relacje pomiędzy właścicielami firmy  - Pilar de la Fuente i Ramio de la Fuente, oraz klientami Północnej Grupy Narzędziowej.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wyjazdu - Galeria

 
PGN Tool Show 2015 - relacja
piątek, 06 marca 2015 12:51

Marka Stayer była uczestnikiem targów narzędziowych PGN Tool Show odbywających się w dniach 6-7 lutego 2015 w Ostródzie.

Targi narzędziowe miały formułę półotwartą: 6 lutego dzień zamknięty w formule B2B, 7 lutego dzień otwarty. To bezprecedensowe wydarzenie integrujące branże narzędziową odwiedziło  3000 gości z Polski i zagranic :  1400 użytkowników profesjonalnych, czyli Partnerow PGN z całej Polski oraz przedstawicieli lokalknego przemysłu i  rzemiosla, oraz ok. 1600 użytkowników końcowych.  

W Expo Arenie zaoprezentowało się 51 wystawców, reprezentujących takie segmenty runku narzędziowego jak: elektronarzędzia i osprzęt, narzędzia ręczne i warsztatowe, materiały ścierne, narzędzia budowlane, urządzenia spawalnicze, farby oraz ogród. Na stoiskach wystawców zaprezentowano całą gamę produktów branży narzędziowej.


Podczas targów PGN Tool Show Partnerzy hurtowi mieli okazję nabyć nasze produkty na preferencyjnych warunkach. Klient detaliczny natomist mógł skorzystać z wielu akcji promocyjnych. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy  4 linie produktowe: linia profesjonalna, linia hobby, tarcze diamentowe oraz spawalnictwo.


Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach PGN Tool Show 2015!

 
STAYER na targach PGN Tool Show 2015
czwartek, 18 grudnia 2014 13:17

Stayer jest uczestnikiem targów PGN Tool Show odbywających się w dniach 6-7 lutego 2015 w Ostródzie. W tych dniach odwiedzający będą mogli zobaczyć pełną ofertę STAYERa oraz zapoznać się z nowościami produktowymi. Przygotowujemy specjalne warunki handlowe dla Partnerów hurtowych oraz akcje promocyjne dla klientów detalicznych. Narzędzia marki Stayer to najwyższa jakość, która zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i niezawodność. Oferujemy Państwu 4 linie produktowe: linia profesjonalna, linia hobby, tarcze diamentowe oraz spawalnictwo. Elektronarzędzia linii profesjonalnej to oferta skierowana do profesjonalistów sektora budowlanego, metalowego i drzewnego. Linia hobby to elektronarzędzią dla majsterkowiczów. Produkty Stayer mają mocne, europejskie korzenie, ich jakość jest potwierdzona przez najsurowsze certyfikaty jak i użytkowników z pięciu kontynentów.

PGN Tool Show to pierwsze targi narzędzi organizowane przez Północną Grupę Narzędziową w jednym z najnowocześniejszych centrów targowych w tej części Europy - Arenie Ostróda. Podczas Targów, organizowanych pod hasłem "Tu spotyka się cała branża narzędziowa", będzie można zobaczyć produkty 8 głównych działów: elektronarzędzi, narzędzi ręcznych i warsztatowych, materiałów ściernych , narzędzi budowlanych, urządzeń spawalniczych, farb, BHP i motoryzacji oraz ogrodu. Targi mają formułę półotwartą: 06.02. to Dzień Zamknięty dla Partnerów hurtowych PGN, 07.02 jest Dniem Otwartym dla wszystkich zwiedzających. Zapraszamy.

 

 
Piknik dla klientów Salonu Technicznego PGN w Olsztynie
czwartek, 18 września 2014 11:50

Salon Techniczny PGN w Olsztynie przygotował dla swoich stałych klientów, ale również dla wszystkich mieszkańców Olsztyna nie lada niespodziankę. W dniu 12.09 odbyły się na placu przed salonem piknik narzędziowy pozwalający na dokładniejsze zapoznanie się z produktami dostępnymi na co dzień w sprzedaży na półkach. O imprezie informowała lokalna rozgłośnia radiowa. Wyłącznie na ten dzień przygotowana została specjalna gazetka promocyjna, w której znajdowały sie między innymi młotowiertarka Stayer HD21, odkurzacz warsztatowy Stayer VAC1200 czy niezwykle atrakcyjny pakiet dwóch narzędzi Stayer: szlifierka kątowa SAB1011 + wiertarka udarowa TH601A. Za zakupy o wartości 50 zł odwiedzający premiowani byli bonami cateringowymi, które mogły być od razu realizowane na stanowisku grillowym pracującym wytrwale przez cały dzień. Kompleksowa wiedza techniczna przybyłych doradców, przegląd nowości asortymentowych, udział w konkursach zręcznościowych czy stoiska wiodących w branży technicznej marek, wśród których STAYER był wyłącznym wystawcą elektronarzędzi to niewątpliwe atrakcje, na które mogli liczyć odwiedzający piknik goście. Jak zwykle w takich przypadkach czas upłynął nieubłaganie szybko, liczym na kolejne spotkanie z Państwem już niebawem

 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 1 z 5
Copyright 2010 Stayer, PGN | Realizacja: zabart.com

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information